Exekuce podnikatele na účet a posílání peněz na soukromý účet jiné osoby

Prosím o radu, zda je možné posílat a i platit faktury podnikatele přes soukromý účet jiné osoby (podnikatel má exekuce na účtu), s tím, že vystavíme příjmový nebo výdajový doklad k daným fakturám.
Děkuji za odpověď

Odpovědi
ReHu

Teoreticky ano, ale pokud by byla nějaká hloubková kontrola, zjistilo by se, že účet není té firmy a teoreticky by pak musel majitel účtu zase provést převod té firmě.
Doporučuji raději řešit úhradu faktur hotově.
Napsat na fakturu tuto formu úhrady a vystavit příjmový / výdajový doklad.
Mám s tím vlastní zkušenosti.