Exekuce nemovitosti

Jsem jediným vlastníkem nemovitosti získané darovací smlouvou od mých rodičů.S manželkou žijeme a máme trvalé bydliště v družstevním bytě.Může mi exekutor zabavit tuto nemovitost,nebo jeho vybavení?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano může a jelikož se jedná o nemovitost evidovanou v katastru nemovitostí je velmi pravděpodobné, že ano jelikož si ji snadno exekutor vyhledá.
Je zde však naděje a to v případě, že máte menší dluh než cena nemovitosti. Exekutor by měl zabavit majetek přiměřený dluhu.