skubiik

exekuce na plat

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,kamarádka má exekuci na plat,zřejmě od dopravních podniků za jízdu na černo,v bance jí žádné kontakty nedali,tak kam by se měla obrátit,aby mohla částku uhradit a aby se jí účet odblokoval..děkuji za odpověď 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Mzdová účetní ji řekne kam platby posílá a tam se musí zeptat

Další odpovědi
Fidel

Nechci bejt zlej, ale kamarádka má v tom krapánek nepřehled, protože než došlo k exekuci, tak ji nejdříve subjekt (Dopr. podnik) upozorňoval, pak ji přišla žaloba ze soudu, v případě veřejného jednání – vyrozumění o něm, poté rozsudek. Pak se na to zase vykašlala a teď se diví, že má na svoji mzdu exekuci? A neví kde má zaplatit?…

skubiik

děkuju za odpovědi,ale ta druhá odpověď se mi opravdu moc nelíbila,kamarádku bohužel už ve 14ti letech máma vyhodila z domu neměla peníze ani na to aby jezdila do školy,proto ta pokuta,a nějaké dopisy si vyzvednout také nemohla,když ji vlastní matka vyhodila,takže ani nemohla vědět že jí něco přišlo,,,,a jen abych poopravila mou otázku tak,nemá exekuci na plat,ale zablokovaný pouze účet v bance,a tam jí nic podrobnějšího neřeknou,bohužel,co s tím má dělat.