Nastartuj

Exekuce na 2 ucty

Dobry vecer mam dotaz mam v bankach 2 ucty a nyni jsou vsechny zablokovany exekuci ale nevim za co to mam kde se da zjistit za co tu exekuci mam chci jit se zeptat na soud ale nevim na jake odeleni zadny dopis neprisel protoze na trvalim uz nejsem cca 3 roky dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych zkusil jít do toho finančního domu, kde mám účty a zeptal bych se na jakém základě je blokace. Ten finanční ústav určitě má nějaké číslo jednací k odstavení účtu, rozhodnutí soudu, příkaz k exekuci apod.. Získáním některého z těchto údajů bych se pak obrátil na příslušný soud – podatelnu.