bobina

Exekuce a půjčka

a jak je to když mě na moji adresu chodí třeba jeho výpisy z banky zase člověka,který už u mě nemá trvalou adresu ale neplatí půjčku?Nejsem jeho záruka na půjčku.

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka co s výpisy? Ten člověk si je zřejmě nevyzvedne a budou se hromadit. Nejlepší bude je odnést do té banky odkud výpisy chodí a na tom základě by měli sami rozhodnout, že je nebudou posílat když se dotyčný nezdržuje v místě které uvedl. Vždyť by mohli poškodit tajemství klienta.