exekuce a dluhy

Chtěla bych se optat bude se vztahovat tato amnestie i na exekuční příkazy?Děkuji

Odpovědi
standa

100% NEBUDE !

´Amnestie´ se totiž týká jen TRESTNÍHO práva (novela trestního zákoníku k 1.1.2010) a exekuce spadají do oblasti občanského či obchodního práva.

Drahuška999

Zdravím, pro všechny, kteří třeba ještě stále hledají kam a jak nahlédnout do registru dlužníků, tak určitě doporučím třeba tuto stránku zde – https://www.fi­nancnipomocnik­.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/ , kde jsem se dozvěděla i já, jak do takového registru nahlédnout a to i raději pro jistotu, protože člověk v ČR nikdy neví 🙂 Mějte se hezky a dávejte hlavně pozor na to, kam a kde se podepisujete.