escibe

Jak na to, aby se číslo řádku tabulky automaticky propsalo do řádku A (viz tabulku níže)?

Můžete mi prosím poradit jak udělat tabulku, aby se mně číslo řádku automaticky propsalo do řádku A ? Viz foto

Nejlepší odpověď
Dochy

nejjednodušší máš zkrátka napsat číslo do prvního a roztáhnout jak daleko chceš. Pokud z nějakého důvodu trváš na funkci, tak by mohlo fungovat tohle
=ŘÁDEK()
(AJ verze ROW() )

Pepa25

V Excelu jsou řádky označeny čísly a sloupce písmeny. Kam se má to číslo řádku propsat? Do sloupce A?

escibe

ano do sloupce A