M.a.j.k.e.e.

Jak se dají v excelu vyznačit konkrétní buňky, že splňují nějakou podmínku?

Ahoj,
neví někdo, jak se dají v excelu vyznačit konkrétní buňky, že splňují nějakou podmínku? Já potřebuji, aby mi vyznačil všechna čísla, která jsou dělitelná číslem 1001.
Prosím!
Děkuju.

Odpovědi
arygnoc

použite podmienku když a mod

nech
a1=1005
b1 bude obsahovať
=KDYŽ(MOD(A1;­1001)=0;„je delitelne 1001“;„neni delitelne 1001“)

máte návod na vzorec, prispôsobte si podľa potreby.

;-Q

Alesh

Vzorec jak píše slovačisko, ale zapomněl na jednu podstatnou věc a tím je, že ho musíš použít v podmíněném formátování.
Záleží, co máš za verzi Excelu, zkrátka hledej výše uvedené, tedy podmíněné formátování a pak podle vzorce a ten následně zmodifikuj, ale vyjdi z toho zmiňovaného.