lilibou

Jak v excelu propojit data??

Excel – propojení dat…udělám v excelu několik formulářů, kde chci aby se mi po vyplnění údajů na prvním listě automaticky vyplnili údaje na dalších listechh v místech k tomu určených…co mám k tomu použít? nebo je třeba lepší to udělat přes „hromadnou korespondenci“?dám příklad..mám seznam osob (jméno příjmené datum narození) a potřebuji aby se mi tento seznam automaticky doplnil např. do prezenční listiny, osvědčení atd…
Doplňuji:
re: mowla..vyzkouším a uvidím…asi to bude ok.. já myslela že to bude složitější někdy člověk hold hledá složitosti a přitom je řešení tak jednoduché :)

Nejlepší odpověď
anonym

Na tom „dalším“ listu dej do konkrétní buňky odkaz na buňku na listu „prvním“.
To stačí.
😉
Doplňuji:
…je to tak jednoduché…
😉
___
Pokud ale s takovými seznamy (…) pracuješ ´pořád´, zkus si zvážit, jestli by ti práci neulehčila´da­tabáze´ (stačí Access) a k ní Excelové výstupy.