Fidel

Excel 2003 – jak změnit barvu „koláčového“ grafu v excelu? Mám tam 5 dílků a nejde mi to. Díky

Nejlepší odpověď
Wang

Zkoušel jsem to v Excelu 2007, takže to nemusí fungovat v Excelu 2003…berte to tedy s rezervou.
Pokud si totiž graf uložím jako „Sešit aplikace Excel 97–2003“ předpokládám, že by to mohlo být jako ve verzi u Vás…
Když si otevřu list Excelu s tabulkou a vytvořeným výsečovým grafem, kliknu jednou (levým tlačítkem myši) na výseče grafu, označí se všechny výseče najednou.
Pokud ale kliknu (zase levým) na vybranou výseč znovu, označí se jen ta jedna a u té pak mohu změnit barvu výplně (někde v „Panel nástrojů GRAF“ – v podnabídce „Formát grafu“).

Takhle pak změníte barvu výplně u všech „dílků“ dle potřeby.