REBEL 666

Ex.manželku jsem vyplatil na domluvené částce, oba jsme byli na katastru zaplatili jsme oba po 1000 kč. a je tam stále z

Ex.manželku jsem vyplatil na domluvené částce, oba jsme byli na katastru zaplatili jsme oba po 1000 kč. a je tam stále zapsána v KN. Po dvou měs. rozvodu a splněných závazku vůči ní, my překvapivě přišlo z katastru, že jsme dali nedostačující podklady. Přitom mám vše zapsáno a doloženo v papírech i u soudu, dokonce že úvěr, který jsem si vzal je přímo určen na vyrovnaní- vypořádání manželů. Banka také přece musí vědět, co napsat do smlouvy atd. Dokládal jsem veškeré potřebné papíry určené k tomu, aby na bytě byl pouze 1 vlastník a to já. Na koho se dnes má člověk spolehnout, když v bankách každý čeká, že si sám příjdu pro úvěr, sám jim vše nakopíruji, sám vše doložím. To je systém v tomhle státě. A jen stále něco platím za potvrzení, jízdné a nic se neděje! Ona má peníze a já jsem stále 1/2 vlastníkem. Neznáte někoho, kdo se v tomhle vyzná? Už si nevím rady , děkuji R.

Odpovědi
Sůwa

Nejrychlejší bude zeptat se na Katastrálním úřadu, jaké podklady ke změně „vkladu do katastru nemovitostí“ postrádají. Je dost divné, že jste platili oba po 1000 Kč, když za návrh za vklad se platí pouze 1000,–. Může to být maličkost, ale dokumentace musí být v pořádku. Hlavu vzhůru, to se určitě vysvětlí 🙂