vokurce

Jaký máte názor na Evropskou unii a ekonomické migranty – více níže?

Dobrý den,

zajímal by mě Váš názor:

Do Turecka se prý budou vracet z Evropské unie tisíce ekonomických uprchlíků s tím, že se Turecko o ně postará. Zmíněná země dostává od EU miliardy € na problémy s uprchlíky, a ještě jim bude ustupovat v jejich požadavcích (chtějí být členskou zemí EU). Nedílnou podmínkou pro přijímání uprchlíků Tureckem je i bezvízový styk občanů této země se členskými státy EU.

Co když Turecko bude dávat přijatým ekonomickým uprchlíkům po nějaké době trvalé občanství, tím pádem migranti nebudou migrantama a budou se moci pohybovat beztrestně po EU? Je to způsob, jak vylákat z EU nemalý obnos peněz a vrátit jí po čase zcela legálně tyto osoby včetně přídavku (viz Evropa má za každého takto vráceného migranta přijmout válečného uprchlíka z tureckých táborů). Takže nakonec naplníme kapacitu EU nad rámec??

Domníváte se, že popsaný scénář může být za čas realitou?

Původní neotázka
Evropská unie a ekonomičtí migranty

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Nerevarin

Ano

Řekl bych, že je to reálné. A ikdyby neposlali nikoho zpět do Evropy, začnou sem hromadně proudit sami turkové. Tedy za předpokladu, že dostanou bezvízový styk či budou členy EU. A to se pravděpodobně stane. Turci nemají být ani v NATO, ani v EU. Tohle všechno je špatně a oni toho zneužívají. Cpou se do sýrie, provokují rusy a teď ještě vydírají evropany. A jestli opravdu vstoupí do EU, tak se máme na co těšit. Evropa tak jak ji známe, má skončit. Je to její řízená likvidace.

Drap

Ano

Nerozumím dost dobře anketě. Nevím co znamená ano a co ne. Nehledě k tomu že u této otázky je to nejen zbytečné, ale i matoucí.
Pokud by byli Turecko přijato do EU, tak všem imigrantům vydá všechny doklady hned. Pokud přijato nebude, což je v současné době pravděpodobnější, tak se přestane o imigranty starat a oni vyrazí zase na Evropu ať už legálně, nebo nelegálně. Turecku zůstane co zbude a Evropa si nijak nepomůže, jen vydá zbytečně spousty peněz do bezedné díry. Je třeba si uvědomit, že Turecko je muslimská země.
A nejedná se jen o Turecko. Za chvíli budeme sponzorovat celou Afriku:
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/405812-eu-bude-platit-za-vraceni-migrantu-dalsim-deviti-zemim-az-1-7-bilionu.html