SniperCZ

Nevíte, proč nejde stáhnout hru Evolve 2 Stage, která je na Steamu?

Evolve 2 Stage

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobrý den chtěl bych se zeptat ohledně hry která je na steamu a stahnul si ji jenže nefunguje chci se zeptat proč ?

Odpovědi
aliendrone

Nepřijde ti logičtější a především VHODNĚJŠÍ se zeptat na Steamu podpory? Nebo mi něco uniklo a zdejší web má někde heslo „Steam support team“? ;) :D