Nedo

Evidenční kontrola na vlastníka, ne provozovatele… Přihlásí mi auto?

Koupil jsem ojetinu a dneska jsem byl nechat udělat evidenční kontrolu. Evidenční kontrola byla ale udělaná na mě, a já budu jen vlastník, provozovatel bude někdo jiný. Přihlásí mi to, nebo budu muset na evidenčku znovu a nechat jí udělat na jméno budoucího provozovatele?

Odpovědi
FOX.IK

Proc? Nikoho prece nezajima, kdo bude provozovatel…

cukrar

domnívám se že udělají bez problému,ale uředníci jsou někdy nevyzpitatelní.

(foxi, mýlíte se. úřad zajímá, kdo bude provozovatel.)