kamuska

Everyone had to run down the school drive whilst flipping a pancake.

Můžete mně to přeložit, prosím? díky!!!

Nejlepší odpověď
quentos

nemůžeme, protože neznáme souvislost.

Takhle vytrženě z kontextu se lze těžko dohadovat. Run down je frázové sloveso se spoustou významů. Třeba: „každý musel proběhnout ulicí vedoucí ke škole a přitom ještě vobracet na pánvičce palačinku.“ Zní to ja ňáká sportovní disciplína ;{)>

Další odpovědi
briketka10

http://www.online-slovnik.cz/pre­kladac

zkus vložit větu do tohoto překladače, již 1× jsi byla odkázána..