lexx

Euthanasie

proplácí pojišťovna (v mém případě VZP) lékařský výkon euthanasie ? existují nějaké dostupné tablety za tímto účelem k použití doma ? (nejde o recesi ani provokaci)

Nejlepší odpověď
Deli

Asi Vám jaksi uniklo, že u nás není zákonem povolena.

Další odpovědi
Berušinka

Souhlasím s odpověďmi zde přítomných dam.
Ještě k tomu musím dodat, že nechápu Vaše myšlenkové „pochody“. Píšete „v mém případě…“ To Vy chcete podsoupit eutanázii? Myslíte, že byste si někde koupil/a tablety a doma, že byste je snědl/a a někdo by Vám to proplatil? Na co by ty peníze byly, kdyby jste byl/a tuhý/á?! Tohle není eutanázie, ale sebevražda (pokud byste něco spolykal/a) a být Vámi, tak si to ještě opravdu rozmyslím, protože není cesta zpět…a nic nebo nikdo nestojí za to, abyste si vzal/a život.

hanulka11

euthanasie u nás nebyla uzákoněna

hanny 2

Zákon u nás euthanasii nepovoluje,takže nemúže pojišťovna nic proplácet!

Drap

Asi jste předběhl dobu.

suaeda

Euthanasie u nás opravdu není povolena. Takže dotazy ohledně VZP jsou bezpředmětné.
Můj názor na euthanasii je celkově spíše kladný, ale musí být tato problematika velice, velice dobře ošetřena.

anonym

V rovině polemiky tu už otázka byla, stačí nahlédnout do modré lišty, viz odkaz níže.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=euthana­sie&sa=Vyhledat#1650