Bob2

Eurovíkend

Ahoj, jel jste někdy někdo se Student Agency na euro víkend? Ráda bych vyrazila s přítelem do Paříže, tak bych se ráda zeptala na vaše zkušenosti. Děkuji

Odpovědi
MarkettB

Dobrý den,

já s nimi byla a nebyl žádný problém – vše bylo v pořádku. Všechny informace najdeš na jejich stránkách.

Přeji pěkný den

Spolehlivost

Jela jsem s nimi, ale mám dobrou zkušenost, kde Vám pěkně poradí na
http://www.lu­mik.cz/pruvod­ce/velkomesta/bru­sel/.

xNatalkax

My jsme si tehdy zakoupili eurovíkend na slevoteka.cz a tam psali, že je možné využít jejich linek, tak jsme si to objednali a vše v pořádku, jak je již známo, mají pohodlné busy a celý víkend jsme si užili.