kulíšek12345

Neznnáte více informací o střední odborné škole Euroškola Česká Lípa?

Ahoj,potřebovala bych poradit nebo spíš vědět váš názor…Tento školní rok si budu muset posílat přihlášky na SŠ jednu z těch přihlášek bych si chtěla poslat na Euroškolu v České lípě na obor Bezpečnostní služba…je to soukromá škola:) ale jde mi o to jestli se tam musí dělat přijímačky nebo ne a jestli mám možnost se tam dostat se sedmi trojkami na vysvědčení a hlavně jestli se tam vůbec dokážu udržet, když mi nejdou moc cizí jazyky…děkuju za rady:) a názory:))

Odpovědi
Lamalam

Informace nemám žádné, ale dá se předpokládat, že tvé dotazy by mohli odpovědět právě na té škole. Zeptej se tam.