v.f.beran

Error 403 – stránka se nezobrazí v IE8 a hlásí Forbidden

Nejak se moje otázka „zatvrdla“. Na eStránky jsem psala, asi drží svátky, tak se snad ozvou. Co je „index“ bohužel nevím, jak jsem psala, jsem super amatér. Stav je pořád stejný – nic nevidím. Snad ostatní vidí … Může mi to někdo udělat naschvál? Já tam totiž kritizuji starostku – snad až tak daleko zručná není. Zatím moc a moc děkuji za reakci. Ozvu se jak to pokračuje. Beranová Hajany u Blatné

Odpovědi
chudst

Ale nezatvrdla, ono k ni neni moc co psat. Pro priste je tam kdyztak diskuze.

Pro ostatni: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/error-403-stranka-se-nezobrazi-v-ie8-a-hlasi-forbidden

Estranky vam pravdepodobne neodpovi hned, treba budete muset pockat na odpoved i vice dni. Ostatni ji take nevidi. Je samozrejme teoreticky mozne, ze vam to nekdo hacknul, ale daleko pravdepodobnejsi je, ze estranky maji nejaky vypadek. Pockejte, az vam odpovi, budete o neco chytrejsi.