v.f.beran

Error 403 – stránka se nezobrazí v IE8 a hlásí Forbidden

Dobrý den. Mám osobní stránku na eStránky.cz už dva roky. Od včerejšího večera se mi stránka nezobrazí, po zadání adresy odkudkoliv se objeví prázdná stránka s hlášením_ 403 error, Forbidden. Do „editoru“ stránek se dostanu bez potíží, na internetu najdu co chci, jen moje stránka je k nedosažení.Mám Windows XP, IE8. Prosím poraďte co s tím. Děkuji – Beranová (málo poučený laik – senior)www.ha­jany.com
P.S. Sdělte, prosím, jestli stránku vidíte.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď, nic jsem neupravovala, protože stránku „plním“ přes Ovládací centrum eStránky.cz. Syn v Praze vidí moje stránky přes Google Chrome i přes IE, ale kamarádka z Blatné vidí " stránka nenalezena"

Nejlepší odpověď
chudst

403ka je „Zakazano“ – to znamena, ze server odmitne splnit nejaky pozadavek obvykle proto, ze nemate povoleni k pristupu. Co me napada nejjednodussi, mate tam nahrany index? Nesmazala jste si ho omylem? (XPcka ani IE8 s tim nema co docineni).

Doplňuji:
Neco, co nesnasim je, kdyz upravuju odpoved a nekdo mi da palec a vsechno se ztrati, maji to odpovedi blbe vyresene XD Tak znova XD

v.f.beran: Ja to zkousel jak pres IE, tak Chrome, tak Firefox a vsude to hazi 403ku; prohlizec by na to nemel mit vazne vliv. Ze se to vasemu synovi ukazuje normalne je zvlastni, nema ulozenou v pocitaci starou verzi, ktera se mu objevuje v prohlizeci? Obcas je potreba stranku obnovit, aby se nacetla aktualni verze. No, ale to neresi 403ku. Pokud jste tam nic nemenila a neupravovala, bud pockejte (mozna chyba estranek – mrknete se, jestli nekde neupozornovali na mozne vypadky), anebo jim napiste a reknete jim, co vam to dela. S tim asi my nic neudelame, pokud vam to fungovalo a najednou to fungovat samo prestalo – chyba musi byt tedy u estranek, takze dalsi komunikaci doporucuju pres ne.