Adri ..

Ermail ?( www.ermail.cz )

Máte er-mail ? Na co funguje a jaký je váš názor ?

Nejlepší odpověď
www

Nemám, protože to funguje u všech podobných stejně: až si něco vyděláš (pokud vůbec), nedostaneš z různých důvodů nic.:-(
Zkušenosti ostatních
Doplňuji:
Tyto věci většinou fungují systémem „letadlo“, tedy pokud to skoro nikdo ještě nezná, nějak to jde. Později ale začnou využívat jakési svoje „pojistky“ a máš utrum 😁
Nebrat !

Další odpovědi
geoorg

Mám a jsem zvědavej, jak to dopadne. Zatím mám asi 270,–kč

iceT

Z ermailu chodí reklamy,vy je čtete a za každý přečtený se vám na účet připisují peníze.Většinou je to koruna za každý přečtený.Samozřejmě musíte mít registraci,po zaregistrování se na účet připíše 100,– a pak můžete začít „vydělávat“.Peníze si můžete nechat poslat buď složenkou nebo na váš bankovní účet.Nejdříve ale musíte mít „vyděláno“ nejméně 1000,–,ale protože ty reklamy nechodí zase tak často,tak se peněz hned tak nedočkáte.Kamarádka kamarádky prý už „brala“,otázka je za jak dlouho.
Dost lidí si myslí,že je to podvod.

briketka10

mám ho taky, a na účtu od července připsáno 249,05 Kč, někdy mi přijdou i 4 za den a jsou za 3, 4 i za 5 Kč,– jen potvrdím spodní čáru něco si i přečtu zajímavého..a až budu mít tisíc, tak prý si ho můžu vybrat..

anonym

NEMÁM, JE TO PODVODNÉ.

Hlada

Je to jeden ze způsobů adresného šíření reklamy. Zadavatel nemusí spamovat nebo jinak porušovat zákon, reklama je doručená potenciálním zákazníkům, kteří jsou k otevření reklamních stránek motivovaní symbolickou odměnou. Myslím, že to není špatný nápad. Jsem v něm registrovaný jako příjemce. Některé nabídky jsou zajímavé. Pokud někdo očekává výdělek, špatně pochopil smysl. Nevidím v tom nic podvodného.

hanjimka

Mám asi měsíc a mám tam asi 190.-Nevím,ale jestli se mi podaří získat těch min.1000,– abych si je mohla vybrat.Zdá se mi ta částka dost velká a na dlouhou dobu než ji získám.