Ivetka303

epilátor vs. depilátor

Jaký je v tom rozdíl. Někdo píše, že je epilátor lepší (trhá chloupky) a někdo píše, že chloupky naopak trhá depilátor… tak jak to ve skutečnosti je? A je třeba u každého používat holící pěnu? Nebo ani u jednoho?

Nejlepší odpověď
marci1

Epilace je hloubkové odstranění chloupků s dlouhodobým nebo trvalým efektem, tzn. že odstraňuje chloupky i s kořínky. Depilace je povrchové odstranění chloupků, tedy jen nad povrchem kůže, bez kořínků.

Další odpovědi
anonym

http://ona.id­nes.cz/myty-o-depilaci-po-holeni-chloupky-zesili-laser-je-konecne-reseni-pya-/krasa.aspx?c=A100802­_183144_krasa_jup

Zdroj: OnaDnes.cz