Epilace podpaží

Jak mám epilatorem epilovat podpaží?Moc to nejde.Neznáte nějaký trik?

Odpovědi
roxy52

Na epilaci v podpaží bude nejlepší ruční holící strojek.Ten bolí nejmíň.

SuzanKa

Ahojky :) Já si jako myslím, že na laserovou epilaci je rozhodně lepší si někam zajít než se trápit doma s nějakým stroječkem, u kterého stejně nebude takový efekt jako ti co mají profíci. Já chodím v Praze do Altos kliniky, tak na ně zkus mrknout jestli bydlíš poblíž. Mohu jen doporučit, jsem nadšená.