Avatar uživatele
iceT

Epilace nebo depilace? Hladké nožky nebo chabaždí?

Ztracite s tim cas?
Doplňuji:
ano popelko,ztracim s tim cas,jednak priroda byla ke me stedra v tomto ohledu:-)jednak se mi to vice libi.I u pánů je pro me hezci upravena alespon hrud,ale oholene nohy jsem jeste nevidela:i kdyz ja jsem toho jeste nevidela spooooustu.dou­fam,ze jsem vas svou otazkou neurazila…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, anonym před 4978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

A vy s tím iceT ztrácíte čas? U žen nebo u mužů??
Já jej občas ztrácím epilací, někdy depilací, podle času, na omak je to rozhodně lepší, ale „zarostlé“ neodsuzuji. Ať si každý dělá, co je jemu a partnerovi libo.

U mužů mi to přišlo divné, dokud jsem se nezačala pohybovat mezi cyklisty. Kolikrát se stydím, jak se pečlivě a pravidelně „starají“ a já jsem zarostlá 🙂

Díky za obohacení slovníku, doteď jsem myslela, že chabaždí je pouze chrastí, suché křoví a ono se používá i v přeneseném významu.

Doplňuji:
Nene, vůbec jste mě neurazila. Holení u žen mi přijde jako naprostá samozřejmost a naprosto přirozené.
U mužů s tím mám trochu problém, ale u cyklistů ty důvody chápu, jinak mi nohy připadají nesmyslné. Ostatní partie – jak na kom a kde, ale hlavně, když je pán umytý a nesmrdí…

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

někde jksem četla že ženy s chlupatýma nohama jsou vašnivější,nevím sice jestli to je pravda ale jinak jsem pro depilaci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kikulinka85

No, já jsem teda pro epilaci. Nemám ty chloupky ráda… nikde… ale pokud se rozhodnete pro epilaci, doporučuju určitě odborné centrum, kde vám pomohou přesně tak, jak se má. Nezkoušet doma… Já osobně byla na klinice aetherclinic a jen doporučuju.

před 1062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Hele, prodává ta https://aether­clinic.com/cs/ nějaké otevřené vouchery? Myslím, že takový dárek by manželce udělal radost. Tak hledám info…

Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, kolik sezení jsi na odstranění chloupků podstoupila?

před 1031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

No, je to podle toho, co chceš nechat depilovat. Jakou oblast máš na mysli?

Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, já jsem byla na aetherclinic a byla jsem na 7 sezení a po roce je pak udržovačka :)

před 1002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Ahojky, mám dotaz. Nevíš náhodou, zda se koupit na Aether clinic Praha nějaké otevřené vouchery na ošetření? Chci to pro manželku. Díky moc :)

Avatar uživatele
Maaty

Já také rozhodně neodsuzuji, pokud se nějaká žena rozhodne chloupky neřešit a nechat si je růst, ale mě osobně to přijde zvláštní, teda zvláštní je ten pocit ty chloupky na sobě mít. Asi už za ty dlouhé roky co se holím jsem tak naučená, že když mi jenom trochu narostou, už se cítím nesvá. Sice mi holení nepřijde jako úplná ztráta času, ale už mě to osobně nebaví a pokukuji po jiných možnostech, jako třeba https://epilace-laserem.cz/ Říkám si, že po té 30tce už mám taky nárok nechat o sebe pečovat profesionálně.

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
A-l-e-x-i-s

epilace je uplne odstraneni chloupku a depicale je docasne odstraneni..ja se tedy depiluji vydrzi to 3–4 tydny a mm klid..narozdil od holeni kde to orste rychleji..podle me by kazda zenaska mela byt oholena upravena…

před 4917 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek