Avatar uživatele
anonym

Epidurální anestezie

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je epidurální anestezie při porodu hrazena pojišťovnou nebo si ji pacientka hradí sama. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Epidurál ve většině případů hradí pojišťovna. Ale záleží, jakou máte. Informujte se.

Mimo to vás chci povzbudit, že epidurál třeba nebudete vůbec potřebovat… Nebojte se porodu, nestresujte se z něj a ono to třeba tak hrozné nebude. A kdyby jo, budete informovaná o epidurálu. Nezapomeňte také na vedlejší učinky této analgezie – velké slabost, nevolnost, bolest hlavy, točení hlavy…
Jinak přeji hodně štěstí a co nejlepší porod (v rámci možností) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Epidurální anestezii si obvykle hradíte sama, protože není bezpodmínečně nutnou součástí porodu. Ceny jsou různé a porodnice, kde se chystáte rodit, by Vás měla včas informovat o podmínkách EA. Na cenu se určitě zeptejte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

já osobně jsem to měla hrazeno zdravotní pojištovnou.Ale záleží na dané pojištoně zda vám to hradí nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misicka2310

tAK JA JSEM RODILA TED V UNORU 2010 A EPIDURAL STOJÍ 1500KČ NENÍ TO MOC PŘÍJEMNÉ JAK SE TO DO ZAD ZAVÁDÍ A DOST TO I BOLÍ ALE POMOHLO MI TO ROZJEL SE MI PAK POROD TAK RYCHLE ŽE JSEM DO 15 MINUT OD ZAVEDENÍ EPIDURÁLU MĚLA MALÉHO NA SVĚTĚ A TAKY JAK MĚ ŠILY TAK JSEM TO VŮBEC NECÍTĚLA A CO SE TÝČE VEDLEJŠÍCH UČINKU TAK JA NEMĚLA ŽÁDNÉ JEN PO PORODU JE PRAVDA ŽE SE MI HLAVA TOČILA ALE TO BYLO ASY Z ÚNAVY

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy