Avatar uživatele
annas

Epidemie obezity. Slyšeli jste, že Češi nehubnou, ale patří k tlustší polovině světa?

Nejrychleji jde tloustnutí Australanům, nejtěžším národem planety jsou však Američané, dále je to Mexico, Chile, Nový Zéland a Británie (drží evropský primát). Na opačné straně žebříčku jsou Japonsko, Jižní Korea a Švýcarsko.

Češi jsou zatím z 33 zemí na 14. místě, tedy v první polovině.

V čem u nás spatřujete příčiny tloustnutí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BENYTA, vagra, iceT, anonym před 4514 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
GangstaHelper

Není se čemu divit. Dnešní doba nedává lidem čas na koníčky, na sport… Život je samá práce (nebo učení) a pak nutná dávka zábavy, a na nějakou tu fyzickou aktivitu si lidé čas neudělají. I když plno lidí má fyzickou práci, je to asi tím, že dělají pořád to samé a proti tloustnutí to mnohdy nepomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

S „hladovyma okynkama“ se roztrhl pytel,KFC,McDonald je taky vsude a prece je to tak dobré,lidi se malo hybou a deti krici,ze nechteji zeleninu,ale hranolky.Je malo se casu se najist v klidu,v poho­de.Nekteri lide bohuzel za svou obezitu nemohou,pokud maji poruchu stitne zlazy.
U deti je to nejsmutnejsi,ta pohodlnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Stres je také jeden z faktorů,který se lidé snaží řešit přejídáním.
Pochopitelně marně.Dále pak nedostatek pohybu a skladba jídelníčku.
Jídla plná knedlíků,omáček a bůčků,na kterých máme postavený český jídelníček,se nepříznivě odráží na našich postavách.
Pivo a alkohol,to dorazí.
Já to všechno vím,ale když je to všechno nezdravé tak dobré!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

V nedisciplovaném přístupu k jídelníčku.A děti si hranolky přímo vynucují.Ne.I svíč­kovou můžeme ,ale tři knedlíky ne šest.
Trávíme hodiny nad pročítáním" zaručených diet" namísto abycho se šli projít s dětma ,nebo třeba se psem. Chcete-li hubnout berte to jako prostředek k hezké postavě,ne jako trest!Pozor u lidí,kteří musí držet dietu.Lidé s nemocným srdíčkam,játry ,diabetici atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

mohou za to rodiče, že děti nemají návyky z domova. stačí si všímat kolem sebe, npř.kolik jedinců si po návštěvě toalety umyje ruce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Jak už všichni přede mnou uvedli…není snad ani potřeba doplňovat.
Já bych nabídla poradenství a pomocnou ruku všem těm, kdo zhubnout potřebují a buď na sport nemají čas, nebo je nebaví držet všelijaké diety…jen mít vůli, chtít s nadváhou něco dělat, když je zdravotní překážka i tehdy se dá pomoci.....napište mi, ráda poradím (maca.lvz@seznam.cz)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví