nature

Energie chybí : (

Dobrý den, má někdo ňáký typ nebo radu kde načerpat trošku energie??

Nejlepší odpověď
Retko

No, kdyz neco delas je fayn mit v mistnosti cerstvy vzduch. To docela prida „energie“.

Nebo jist cokoladu. To ma hodne energeticke slozky.

Nebo si muzes koupit nejake pilulky :)

Jit se prospat taky neni spatny napad. Takle ted pujdu nabirat energii ja.

Nesmim zapomenout ani na kavu, nebo cajik. Ale tady jen trosku, jelikoz to pak spis unavi.

No a s tim souviseji take ty energy napoje, red-bull apod.

Na neco jsem zapomel?? No snad me nekdo doplni.

Další odpovědi
panenka

záleží na tom co tě zajímá čemu se ty věnuješ.kdo rád poslouchá hudbu pustí si nějaké supr oblíbené písničky a hned je mu ok,jiní zase třeba rádi čtou a tak se věnujou čtení.někdo má rád kino,divadlo

COVERENDER

Retko ma sice v tech povzbuzovadlech pravdu, ale treba ja jsem nejvic nabitý po krásném sexu a důsledném vyspinkani 😉