No, kdyz neco delas je fayn mit v mistnosti cerstvy vzduch. To docela prida „energie“.
Nebo jist cokoladu. To ma hodne energeticke slozky.
Nebo si muzes koupit nejake pilulky :)
Jit se prospat taky neni spatny napad. Takle ted pujdu nabirat energii ja.
Nesmim zapomenout ani na kavu, nebo cajik. Ale tady jen trosku, jelikoz to pak spis unavi.
No a s tim souviseji take ty energy napoje, red-bull apod.
Na neco jsem zapomel?? No snad me nekdo doplni.
| 0 Nominace Nahlásit |
záleží na tom co tě zajímá čemu se ty věnuješ.kdo rád poslouchá hudbu pustí si nějaké supr oblíbené písničky a hned je mu ok,jiní zase třeba rádi čtou a tak se věnujou čtení.někdo má rád kino,divadlo
| 0 Nominace Nahlásit |
Retko ma sice v tech povzbuzovadlech pravdu, ale treba ja jsem nejvic nabitý po krásném sexu a důsledném vyspinkani 😉
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1591 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1139 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |