energeticky napoje

je mi opravdu s podivem,jak vsichni pijete tzv. energeticky napoje, typu redbul, semtex atd. Vzdyt obsahuji drogy kofein, taurin!!!!! A dalsi! Na chvilku vam to doda pocit sily, ale pak si to vybere daleko vetsi dan ,treba ve forme unavy. Ve vsem je rovnovaha,to se neda oblbnout.

Odpovědi
fcoop

Co na tuhle otázku-neotázku odpovědět?
Ber to tak – když se rovnováha se nedá oblbnout – tak ty jsi ta druhá strana,která ty závisláky vyvažuje.
Holt – každý svého štěstí strůjce.

danasos

Já už piju průměrně max 1za 2 dny. Dříve i 3 denně a úplně bez problému. Pocit síly mi to nedodá vůbec. Pouze mi to chutná ale jen mixed-up z lídlu, crazy wolf z kaufu nebo fire-bidr z penny.

marci1

Nejhorší ovšem je, že si je kupují a pijí děti. Ve Francii byl už např. prodej Red Bullu zakázán.

Hamon

Třeba právě proto se tomu říká energetický nápoj, ne?

cochee

On je tu totiž jeden problém a ten zní: Jaká je tvoje definice drogy?