Azzurro

Emoční rovnice – Podvědomé vzorce – Programy mozku

V jaké knize(nebo jiném zdroji) najdu podrobný návod jak najít negativní podvědomé vzorce člověka a jak je otočit – nahradit pozitivními podvědomými vzorci? Na internetu jsem našel pouze nepoužitelné nekonkrétní "návody. Děkuji.

Zabývá se tím např. kouč Aleš Kalina(Emoční rovnice), ale ani on, patrně ze strategických důvodů, na jeho audio nahrávkách nepodává konkrétní použitelný návod.

Odpovědi
Awer

Podobných úvah existují mraky, byť o této konkrétní čtu poprvé. Je o tom známý (a dost povrchní) film The Secret a všechny knihy na to navázané, Napoleon Hill a jemu podobní poskytují podobné návody, zas trochu jiné je EFT (techniky emoční svobody), pak je tu Silvova metoda ovlivňování reality (pozor na příp. nejnovější český překlad knihy, je mizerný) a bavit se můžeme v podstatě o jakémkoli psychologovi zkoumajícím podvědomí, tedy například Stanislavu Grofovi s jeho „perinatálními matricemi“ a podobnými koncepty… Plus mnoho Kalinovi podobných seberealizovaných psychogéniů, zmiňme Karla Nejedlého s jeho metodou RUŠ