karolka<3

Emoce, které vyvolává velkoměsto? Potřebuji poradit na projekt do Vv

Jaké emoce Vás napadají? Jak negativní tak pozitivní. POtřebuji to na projekt do výtvarky, ale fotek mám opravdu málo a potřebuji ještě mnoho dalších.

Předem děkuji za nápady :)
Doplňuji:
Damiana: Moc děkuji :)
Sůwa: také děkuji za radu, cením si toho, ale já mám bohužel za úkol zpracovat emoce, ale bohužel jsem zatím přišla jen na pá emocí. Ale i tak děkuji :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Shon, nevraživost, přehnaná rychlost, stres, podrazy, deprese, úzkost, panika, nemoci, bezmoc, samota, smutek, promiskuita, noční život, hektičnost, strach. Děsné sociální asociace, já vím, ale odpovídám upřímně.

Další odpovědi
Sůwa

Celý život žiju ve městě a tak už to nijak emotivně neberu. Pokud to má být fotografický projekt, asi bych zdokumentovala kontrasty mezi lidmi kteří zde žijí, od bezdomovců, přes běžné rodiny až po zazobanou elitu. Všechno to existuje na celkem malém prostoru a vzájemně se nijak neovlivňuje. Vietnamské trhy a luxusní obchody, neosobní bydlení v panelácích a naopak v krásných vilách, ale už budeš těžko hledat zaplivanou putyku, nebo polorozpadlá chatrče. Já to tu ze svého pohledu vidím spíš pozitivně.
Doplňuji:
Nevím, jak chceš fotograficky zachytit emoce, ale jedno je jisté – kdo v tom stále žijeme, nevyvolává v nás prostředí žádné emoce, protože je to všechno známé, běžné, nepřekvapující. Oslov tedy spíš lidi z jiného prostředí, z venkova, cizince…

pusinka50

Damiana i sůwa ti odpověděly vyčerpávajícím způsobem a podepisuji se pod to, jestli to chceš nějak rozvést, polož jinak otázku.