Emigrace do Somálska!

Když jsem si dnes na teletextu ČT1 přečetl,že „někdo“ uvažuje o zavedení „VODNÍ DANĚ“,začínám silně uvažovat emigrovat do třetí země.Jaký máte názor na zdražování všeho?! Je to,podle vás nutné?

Odpovědi
hanulka11

je to už nehorázné ,
ale věřte, že naše mínění nikoho tam nahoře nezajímá

zbysek

myslim,ze zdrazovani je normalni vec, a zdrazuje se proto,ze rostou platy,az prestanou rost,zastavi se i zdrazovani----jednoduche