vevinka007

Emailová stránka

Pomozte, nejde mi načíst EMAIL! Potřebuju se tam dostat, ale prostě mi ta stránka emailová nechce načíst, co s tím?! Když jdu na seznam , tak ty emaily se v pravém rohu načtou! :// Ale když na nějaký kliknu potom, tak se nic nenačte jen bílá strana :`( Prosím o pomoc, opravdu se tam potřebuji dostat :'( A používám google chrome
Doplňuji:
Co je to IE?:d A jak přeinstalovat chrome? To jde?!! Dík

Nejlepší odpověď
Bedy

IE je Internet Explorer. Najdete ho ve Startu v programech.
Google chrome bych osobně odinstaloval a buď používal Interent Explorer nebo přešel na Firefox – http://softwa­re.seznam.cz/fi­refox
Google nemusí vědět, na jaké stránky chodíte (co píšete do adresního řádku).

Další odpovědi
štamgast

Tak zkus IE, ten by měl být v počítači zabudovaný. Pokud to nepomůže tak přeinstaluj Chroma a poté vyčisti bordel pomocí CCleaner.

Michal Kole

Klikneš na ikonku tří čárek vpravo u Google chrome
Vybereš nastavení
Vlevo pod chrome klikneš na Historie
Vymazat všechny údaje o prohlížení
A pak kliknout na tlačítko v dialogovém okně, kde jsou zatržítka vymazat ˇudaje o prohlížení

Dobré je prohlížeč pak ukončit a znova spustit.

Sůwa

Mě se to taky stává když mám vyčerpaný limit stahování ( 3 GB ) u mobilního připojení od Vodafone, nebo když je slabý signál. U starší veze Seznamu se mi to nestávalo – mám IE 8. Chce to trpělivě zkoušet, někdy to trvá dost dlouho.