Avatar uživatele
Katrous

email – pomoc

jak se dozvědet kdy byla určitá osoba naposledy na svém emailu?děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Zeptej se jí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Teď už asi těžko.

Pokud ti jde o to vědět jestli si přečetla tvůj email, tak pro přístě tam zaškrtneš kolonku „potvrdit přečtení“ a dojde a jakmile tu zprávu otevře, tak ti to dá vědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dědku Loudo, piš k věci, nebo na to kašli,ptá se slušně.Ty udělej, jak píše bolak,ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

SMV: téda, ten tě Něééjak vytočil :)

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Děda Louda

Bolakova odpověď nemusí fungovat, mnohé servery na požadavek potvrzení o otevření zprávy nereagují.
Navíc se Kartous neptá na přečtení zprávy, nýbrž na to, kdy byla určitá osoba na svém emailu (stačí přečíst dotaz a porozumět mu), což spolu přímo nesouvisí, neb si předmětnou zprávu mohla přečíst již při předchozích návštěvách schránky.
Má odpověď tedy vede nejspolehlivěji k cíli jako nejjednodušší a nejspolehlivější, nakonec snad i jediná, pominu-li jakési špionské fígle.
Myslím, že je to k věci a slušně, že, SMW?

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Já jdu do hloubky :)
Katrous psala že chce vědět kdy byla určitá odoba v mailu. Jedinej důvod kterej mně napad pro tuhle otázku je ten, že někomu napsala email a ten člověk se jí neozval a neozejvá a ona si potřebuje ověřit jestli tu její zprávu ta osoba četla nebo nečetla (protože jinej kontakt na ní nemá, nebo má ale ta osoba nereaguje), což nejde.

Potvrzení o přečtení nefunguje vždy, nicméně v tom případě, který jsem zde popsal, je to v podstatě jediná možnost…

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek