spooky

Email na centrum, jak se zbavit Mailer – Daemon?

Mám email na centrum.cz a ke každému odeslanému nebo příchozímu emailu mi vždy příjde email od Mailer – Daemon. Už mě to štve pořád to mazat. Oznámila jsem to jako spam,ale nepomohlo to a přímo v tom emailu není žádná možnost ho zrušit. Nevíte prosím někdo jak se toho zbavit?? díííky

Nejlepší odpověď
Elk

Odpovědi, které dostáváte jako Miler deamon, znamenají, že tento email je nedoručitelný, takže píšete na adresu, která buď neexistuje, nebo je špatně napsaná adresa emailu.

Další odpovědi
hanulka11

ano pokud zadáte špatně adresu přijde mejl pokaždé

Děda Louda

Adresát může také mít nedostupnou schránku. Může být např. plná, může být také zrušená. Máš-li jiný kontakt, např. telefon, na adresáta, ověř si, jestli tvé maily dostává. Jestli ne, zkontroluj si jeho mailovou adresu. Taky se přesvědč, že jeho adresu zadáváš do formuláře správně.

DJx

Dobrý den

Mám podobný ale jiný problém.
odešlu mail s přílohou.

Přijde mi mailer-deamon a říká že zpráva nemohla být odeslána protože moje příloha (nepř pdf dokumenty) musejí být prověřeny.

nevím kdo tohoto mailer-deamona patrně v javě nebo css naprogramoval ale … .

Dále pak se musí odeslat email na uvedenou adresu k prozkoumání a asi po týdnu vám přijde mail že byl váš email doručen protože příloha byla prozkoumána a shledána neškodnou.

docela mi to vadí a velice rád bych se toho svrabu zbavil.