Pyrotechnik

Elektronické učebnice

Ahoj ,neznáte nějaké stránky kde bych si mohl stáhnout či zakoupit ebook učebnice pro střední školy za příznivou cenu? Přesně do tabletu bych je potřeboval.
Mně se nechce tahat 20 Kg učebnic na zádech ,které za celé pololetí otevřeme jen jednou. A už vůbec nejsem ochotný za to vyplácet nekřesťanské částky ,viz. třeba učebnice na AJ + pracák stálo dohromady 750 Kč. Za takovou cenu bych už měl daleko více obsáhlejší encyklopedii s 600 stránkami. Ještě k tomu nás učitelka na biologii nutí ,aby jsme si koupili nějakou učebnici za 300 Kč ,na kterou si starší ročníky stěžovali ,že jí ani jednou za celé dvě pololetí jednou neotevřeli a zbytečně za to vyhodili tři kila.

Odpovědi
Louise:3

No,bohužel to stáhnout nepůjde..
..levněji to už nikde nekoupíš..
..zkus se třeba zeptat starších ročníkuročníku , jestli by ti ju levně neprodali,půjčili:)