Džanička

Elektronické klávesy by jste mi taky nedoporučovali koupit na netu??

Myslím, že bych je tam koupila levněji, a začátečníkovi by mi určitě stačily.. Poradíte mi případně jaký kus si mám koupit?? Něco levnějšího.. Díky

Odpovědi
ponovotny

u kytary je to horší, protože může neladit, což by u kláves snad nemělo nastat, ale stejně bys kupovala něco co nevíš jaký má zvuk a v prodejně ti navíc bezvadně poradí jak se co ovládá, na co se co používá atd. Když bys ale kupovala přes net nějaké značkové a „dospělé“ klávesy tak zas asi chybu moc udělat nemůžeš.Znovu opakuji, že pokud chceš něco levného tak se nestyď kouknout do inzerátů