Elektronická cigareta

Zdravím,potřebovala bych poradit.Koupila jsem si elektronickou cigaretu http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2012040na­dap145500766120231­.jpg&id[]=t2012040na­dap145856414020237­.jpg Jak dlouho vám vydrží nasazovací náustek (patrona)? a jak se dokapává liqidem z různými příchutmi

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi, třeba se vám některá radu bude hodit.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=elektro­nick%C3%A1+ci­gareta&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Michal Kole

Raději NEKUŘ, jdi do bazénu, NAUČ se plavat.

Když nebudeš kouřit tak dáš i 50 m bazén POD VODOU, když budeš trochu trénovat.

Pájo

Jedna závislost nahrazena druhou… Sice žádný dehet v plicích, ale závislost na „čistých látkách“…

Vladimir0072

Souhlasim FAKT RADĚJI NEKUŘ|!!!!!!!!­!!!!!!!!! není to jen z tim bazénem ale i v běhu a v jakíhkoliv jiných sportech!! Jestli nechceš být ve všem opozděna tak přstaň KOUŘIT!