Nechápavé

Kdyz zapojim do zasuvky notebook, vidim, jak to tam zajiskří a dělá to takovej bzučivej zvuk, čím by to mohlo být?

Kdyz zapojim do zasuvky NOTEBOOK, vidim, jak to tam zajiskří a dělá to takovej bzučivej zvuk,čím by to mohlo být…?
TŘEBA u nabíjení mobilu to nedělá

Ono to nedela jen u jedne zasuvky… U dvou a ve zbytku byte normalne, ale drive to nedelalo.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. zavolej si elektrikáře, nebo
  2. si to sprav
  1. vypni si jistič
  2. sundej ze zásuvky plastový kryt
  3. dotáhni vodiče v zásuvce
  4. vrať kryt
  5. nahoď jistič

😉

Další odpovědi
štamgast

To není moc dobrý, kup si novou nabíječku, snad ji ještě dělají.

Mapel

Pokud se ozve menší rána a zajiskření, tak jde o nabití kondenzátorů ve zdroji. Je to zcela běžné. U nabíječek do mobilů se to neděje. Nemusíš kvůli tomu volat elktrikáře.
Pokud jistření je nepravidelné po zasunutí zástrčky, tak se jedná o uvolněné dráty v zásuvce, ale je to málo pravděpodobné.

kleta

zkus tam strčit prst :) třeba to pak přestane :)

Hlada

Odkud jde ten zvuk? Z nabíječky nebo ze zásuvky?