Sezam1

Poradíte ohledně el. stahování okének ve Fabii I, r. v. 2005?

Dobrý den, je zde nějaký autoelekrikář, který rozumí elektrice a dal by nějaké rady ohledně el.stahování okenek? Jedná se o fabii I, rok 2005.

Odpovědi
mosoj

Příště alespoň napiš vo co GO.
Nicméně, prohlédl jsi patřičné pojistky?

Sezam1

Ano,pojistky jsem kontroloval,kabely v průchodce také,dokonce jsem vyndal ovladac,tento je na 2 okna,sehnal jsem jiný na 4 okna z octavie.Vyzkoušel jsem ho a jde jen odemykaní a zamykání jako u toho co tam byl.Okenka nejdou nahoru ani dolu.