Avatar uživatele
dudu

Elekronické výpisy plateb SIPO

Zareagovali jste již na možnost a vyžádali si, namísto předkládání papírového dokladu o SIPO platbě á Kč 5/měsíčně, zasílání zatím nezpoplatněné elektronické informace?
Nyní nám e-mailíci chodí bez problémů a protože máme dvě odběrní místa, měsíčně jsme poště odepřeli celičkých deset korun.
Doplňuji:
Zde je adresa formuláře žádosti o elektronické-sipo-výpisy, avšak lze ho vyplnit i na poště, vyžadují poslední papírový výpis a OP:
http://www.ces­kaposta.cz/as­sets/sluzby/pe­nezni-sluzby/cr/P13_SIPO---zadost.pdf

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, Andělé, johana 56, Drap, IK před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Ano, právě dnes mi přišla faktura jako příloha k mailu. Je to sice pětikorunka, ale jedna ke druhé a bude jich víc. Možná je to i víc, protože mám nastavený souhlas k inkasu na internetbankingu. Hlavně ty papírové nemusím skladovat v šuplíku, jen se na to musí vyplnit dotazník na poště. Stejným způsobem mi chodí faktury od Vodafone.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Já osobně se budu snažit neplatit SIPO vůbec.
Dnes tam mám jen rádio, TV a bohužel platbu za vodu a stočné.
Rádio a TV se dají zaplatit přímo a tak zbývá jen ta voda. Snad se s dodavatelem nějak domluvím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nezareagoval, tato možnost mi unikla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už jsme tu řešili v létě, možnost byla i před tím, jen je to teď aktuálnější, když je vhazování do schránky zpoplatněno.
Už jsem ti málem popřál, žes tu právě rok, ale tentokráte ses možná krapet přehlédl.
Na druhé straně je fakt, že jak vidno, spousta lidí o tom ještě stále neví.
Bližší v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kedy-budeme-platit-patkorunovy-poplatok-za-doruceni-reklamni-tlace-do-postovnych-schranok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechal jsem se oblbnout zde na Odpovedi minulý rok ohledně samoodečtu el. Co jsem na samoodečtu vydělal, nic. Spálil elektřinu kterou jsem koupil a ušetřil energetikům výšlap pracovníka. Internet 10M za 500 korun. Kam až to povede? Bude povinné že to zaplatím já?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

DrAxl, jsi jako moje tchyně, přesná a hodně často přímo k sežrání. Co Vás spárovat s Klausem. Není to až tak špatný nápad a snad neurazím s notickou „maminko, já bych se nad sebou zamyslela“.

před 4434 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vůbec to nevadí, naopak, nakonec tu byly už 2× zmíněny možné výklady úsloví „Co se škádlívá…“.
Vždyť ses mne onehdy sám zastal slovy o pragmatismu a má zmínka o ročním jubileu přece nasvědčuje přízeň, kdo ví, jestli to vůbec někdo jiný zaregistroval. Tady si hlídají jen medaile a drahé kovy.
Ke Klausovi bych sice měl pár výhrad, ale jinak tu jistá paralela přece jenom je. Stejně jako on, se občas názorově dostávám „proti proudu“ těch stádních obětí mediálních masáží. Ovšem nakonec nám doba dává za pravdu. To bylo odsudků vůči Klausově euroskepticismu a najednou, po krizi Eura mu mnozí dávají za pravdu slovy, On ten dědek byl nakonec prozíravější než všichni ostatní nadšenci zaslepeni svou vírou v nezvratné lepší zítřky.
(Mám tě na seznamu potenciálních zájemců o sraz Odpovědí, jako zlatý jsi se zařadil do „rodiny“, pošlu ti do mailu propozice).

před 4433 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Dudu a jak na to?
Asi na poště mi dají info.?
Nebo zde nějaký odkaz?
Děkuji

před 4434 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek