Kyta

El.cigareta,,jak to že při potáhnutí mi to/bublá¨),a výsledek je že požitek,,nula?

Nejlepší odpověď
briketka10

udělat co bylo již napsáno
bazmek = atomizér ☺
nevím jaký druh máte -
buď vyměnit atomizér,
nebo nabít baterii,
dát novou náplň..

Další odpovědi
iceT

Vyšroubuj echomizer nebo co to je za bazmek a podívej se do závitu baterie.Pokud to bublá a málo dýmí,tak možná bude problém v tom,že echomizer propouští náplň do závitu baterie,stačí vytřít tyčinkou do uší,ale opatrně,abys nezasunul kontakt baterie,to by se ti pak špatně nebo vůbec nabíjelo.Taky se mi to stalo už několikrát,že to bublá a netahá.

anonym

Vyhod to, je to skodlive vice nez origo cigarety,