zjentek

Existujou blechy, který neskáčou?

omlouvám se za kategorii, ale kategorii hmyz jsem nenašel a tahle mně přišla teda lepší, než to dát třeba do akvaristiky ;q

Nejlepší odpověď
Löwe

Jasný, v každém živočišném druhu musí byt i nějací tlouštíci 🙂

Další odpovědi
klumprt

Mrtvé, líné, spící, přežrané, beznohé.

briketka10

Blecha vnikavá – neskákavá
Full Živě časopis : http://www.ar­chive.org/stre­am/zivacasopis­probi53akad/zi­vacasopisprobi53a­kad_djvu.txt
Doplňuji :
omlouvám se je to Živa a o té bleše nutno tu informaci najít.

briketka10

Vypište Blecha vnikavá – neskákavá do Googlu
a objeví se odkaz na ten časopis obrázek není
žádný k dispozici taky jsem ho hledala.