Jantar2

Ekonomicky výhodné rozšíření RAM (DDR2)

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jak co možná nejvýhodněji rozšířit paměť RAM DDR2. Jak asi víte tak paměti DDR2 jsou podstatně dražší než DDR3.
Proto se chci zerptat zda existuje nějaký adaptér z DDR2 na DDR3 nebo případně rozdvojka/rozbočka na DDR2?

Předem Vám mockrát děkuji za odpovědi…

Nejlepší odpověď
McArthur

Ne, s adaptérem bych nepočítal. I když existovala a snad i existují různá řešení, jak do desky RAM dostat, v tomto případě bych se podíval po bazarech a koupil použitou paměť.

Další odpovědi
Lamalam

O takovém adapteru jsem ještě neslyšela. Já bych si DDR2 koupila v bazaru.

jáára

ddr2 si držej cenu. důvod neznám.
taky na nich jedu.
na G+ máme takovej bazar. vytvoř poptávku. něco se najde.