Eiffelova věš kde se nacházi?? potřebuji to do školy

Nejlepší odpověď
terry

Věš se nanachází nikde.
Věž si najdeš na netu velice snadno.
Do školy by ses měl/a trochu snažit. Nebo se nikdy nic nenaučíš a zemřeš chudý/á a hloupý/á.

Další odpovědi
anonym

Jenom škoda, že ta „věš“ má e s háčkem. Jinak by to bylo docela zajímavé.
BTW: v otázce ještě chybí jednou kouzelné slovíčko. Kdo ho uhádne?

Adéla Joon

Stát:Francie
Město:Paříž
Výška antény:324 m
Výška střechy:300,65 m
Počet pater:3

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-parizska-eiffelovka-jedinym-dilem-g-eiffela-nebo-je-tvurcem-jeste-dalsich-zajimavych-staveb

Amie

Zajímalo by mě v kolikáté třídě jsi. Nechci tě shazovat to vůbec ne, jen mi přijde, že některé věci jsou všeobecně známé a na internetu se dají najít během pár vteřin a tady zapár minut…
Doplňuji:
pOcko: jedna je i u dálnice v němceku – Nürnberg – Saabrückem. Je ta střeše nějaké budovy a je děsně malá. někde tam. Asi uprostřed této cesty.

IK

Francie, Paříž a vypadá takto 🙂

Zdroj: http://eurovi­kendy.pekne.cz/fran­cie/

anonym

Tak tady hodinu pokukuji, co se změnilo, a ono nic. Chybí kouzelné slůvko „PROSÍM“, když někdo o něco žádá a chybí další úžasné slovíčko „DĚKUJI“, když někdo dostane pomoc, kterou potřebuje. Třeba by šlo anonymovi ještě připsat, že repliky „eiffelovky“ se nacházejí i v dysneylandech, že jedna taková je i v Dubaji. Tak nevím, prásknout to, nebo ne?

Klariska

Paříž- Francie