jancek

Která je dobrá EET pokladna?

zdar lidi. chci začít podnikat, ale nějak bych potřeboval poradit s kasou a eetečkem… nerozumím tomu a nerad bych udělal nějakou chybu… poradíte?

Plvodní dotaz
eet pokladna, která je dobrá?

Odpovědi
anonym

Neuvedl jste vůbec kolik účtenek denně vystavíte, to je myslím základní informace podle které se pak dimenzuje pokladna. Pokud vystavíte řádově desítky klidně by vám mohla stačit i pokladna zcela zdarma kterou si stáhnete jako software do telefonu či tabletu s operačním systémem Google Android.

Odkaz ke stažení https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=eet%20po­kladna%20zdar­ma&c=apps&hl=cs

K ní pak jen přikoupíte bezdrátovou (bluetooth) tiskárničku na účtenky, například tuto https://www.a­liexpress.com/w/who­lesale-android-printer.html?spm=21­14.search0104­.0.0.g44uEy&i­nitiative_id=SB_201­70822023857&si­te=glo&groupsor­t=1&SortType=to­tal_tranpro_des­c&g=y&SearchTex­t=android+prin­ter za 30 dolarů (asi 670 Kč) a můžete účtovat.

Prakticky se může ukázat, že předražené řešení vlastně nepotřebujete a toto řešení 0Kč + 670Kč může plnit účel v naprosto dostatečné míře.

Lgee

Finanční

jáára

Doporučím Dotykačku (fúzujou s OnePub – Rychlá pokladna).
Taky záleží na druhu podnikání…

kristýnary

Ahoj, já používám pokladnu, kterou jsem si koupila z https://www.eet-pokladny.cz/ . Myslím si, že je zbytečné za ni dávat několik tisíc, když ti poslouží stejně i pokladna, která stála do 5 000. Alespoň pro moje podnikání je pokladna naprosto dostačující.

hanak884

My v práci máme tuhle pokladnu https://www.mi­nipos.cz/profi-pokladna-h10/ a jsme spokojení :) je rychlá a přehledná, což je potřeba když v práci kmitáte ;)

adelickaa

tak ono záleží jak moc velkou ji chceš tu pokladnu a co by taky měla splňovat ne? ono je to ale docela podobné

jancek

nejlíp co největší :D mám i zaměstnance, kteří už potřebují lépe na pokladnu ťupat, takže by to bylo pro ně lepší…

adelickaa

promiň dlouho jsem tady nebyla, tak píši až teď no tak se koukni na netu po velkých kasách a uvidíš co narazíš, klidně poradím, jen moc teď nevím v čem přesně

jancek

spíš bych potřeboval kompletní radu, jakože o eet, co a jak… a ak taky abych to mohl rovnou někde koupit. to by bylo nejlepší :)

modrokakocka

koukni se tady na ten odkaz https://www.mi­nipos.cz/profi-pokladny/ takové pokladny jsou dosti kvalitní :) můj chlap má jednu v práci a dostali na to dokonce tři roky záruku a se vším proadili, takže by ti to mohlo pomoci i v rámci pomoci a tak, teda pokud se v tom nevyznáš..

jancek

koukal jsem a poradí mi i přímo oni? abych věděl, protože to je pro mě docela důležité…

modrokakocka

na sto procent ti poradí :) od toho taky jsou :D a fakt jsou ty kasy spolehlivé, však se zeptej dočti a tak, kdyby něco tak se ptej

jancek

koukal jsem se teda na tyhle stránky https://www.mi­nipos.cz/ a myslím že bych si z tama i vybra, je to teda dobrá volba??

modrokakocka

já bych řekla že jo :)) záleží teď už jen jakou chceš si koupit, jestli teda větší, velkou a nebo takovou tu malou… já osobně preferuji ty větší…

jancek

jo? a v čem je to teda lepší? jakože když je větší, to tam má o nějaké jako výhody navíc? nebo je to jen o velikosti?

modrokakocka

prosím vás já jsem jako stánkařka a opravdu mám mít od roku 2018 eet? :O já se fakt nestačím divit…

jancek

bohužel je to tak no… neuděláš s tím nic. nařízení je nařízení :D ale ono to není zas tak moc finančně drahé a dá se to..jenom musíš koupit vhodnou pokladnu a hezky se o ni starat…

adelickaa

co? kde? a jak? jsem teď trochu vypadla :D ale sama moc nevím kde co a jak je v rámci té pokladny good

jancek

no co by asi ;) eet pokladny, taky budeš od příštího roku, tedy skoro za pár měsíců :D potřebovat elektronickou evidenci tržeb?

adelickaa

já potřebuji uplně všechno, nebo alespoň mám ten pocit, takže jaké kasy zase? :D furt se to všechno mění…

jancek

Tak třeba tahle je dobrá :) https://www.mi­nipos.cz/baro­va-pokladna/ kdybys teda potřebovala pokladnu :) i když se to teď posunulo, tak stejně. Mít dobrou a kvalitní pokladnu je potřeba :))

adelickaa

Děkuji, koukala jsem se celkově na to i jaké různé druhy mají, tak uvidím kterou nakonec koupím(e) ale moc děkuji za tip :) sama jsem zvědavá jak to dopadne

jancek

Tak co? Jak to dopadlo? už jsi nějakou vybrala nebo stále hledáš a lovíš tu nejlepší? :)

adelickaa

mám dvě pokladny a rozhoduji se mezi nimi :) tak uvidíme, ještě čekám jak se k tomu vyjádři i jiní zaměstnanci…

jancek

A které? Tak se pochlub, třeba ti budu nápomocný :D když se rozhoduješ mezi dvěma… nebo už máš vybráno?? :)

adelickaa

líbí se mi tahle https://www.mi­nipos.cz/baro­va-pokladna/ tak uvidím jak to nakonec dopadne :) ještě pořád přemýšlím…ale ono to zase tak moc nespěchá. takže v klídku

modrokakocka

je v klídku!!! Ono je docela důležité jaké má správce, nebo jak bych to nazvala… jakože jestli má dobrý servis :D tak to je to slovo které jsem hledala :D dobrý servis a záruka je u takových pokladen fakt potřeba…

jancek

servis je fakt důležitý!!! na to si dejte pozor, ten je fakt potřeba, protože takové pokladny se někdy kazí a ani člověk neví jak

jancek

A nebude teda pro tebe lepší tahle větší pokladna? https://www.mi­nipos.cz/pulto­va-pokladna/ Koukal jsem se ale ono záleží na tom co přesně potřebuješ, klidně ti pomůžu :))

hanak884

to jsem teda ani netušil že jsou to tak velké rozdíly mezi těmi pokladnami.. ale tak vím o tom skoro nic :D takže jsem vlastně jenom příjemně překvapený

jancek

Jsou… je to různé, proto se vyplatí číst a koukat co kde a jak je :) tak můžu ti nějak pomoci nebo už sis to vyřešil? :)

hanak884

právě, to je nejhorší, projít to všechno a zjišťovat ty informace… to mě fakt drtí :D ale neudělám nic žejo :D

jancek

A pokročil jsi už nějak? Nebo je to zatím stále na bodu mrazu? Na co ses koukal? Klidně ti můžu pomoci

adelickaa

Tak co chlapi? Jak jste to vyřešili s těmi eet pokladnami? :) má to nějaký posun? Nějaké nové poznatky? :)

jancek

já jsem to vyřešil přes ty pokladny minipos a jsem spokojen, zatím teda :) a věřím že budu spokojený i nadále :) tak snad, co ty??

hanak884

jestli se můžu zapojit, tak je velmi dobrá tahle kasa https://www.mi­nipos.cz/poklad­na-ap662/ koupil jsem ji do businessu a jako spoko. Je výkonná a bez problémů

modrokakocka

chlapi a jste tedy spokojení? :) docela jsem se tady v té diskuzi zapojovala jen by mě zajímalo jak to pokročilo nebo jestli máte třeba nějaké nové poznatky nebo tak :)

adelickaa

dá se to sehnat i někde jinde nebo jenom přímo na tom obchodu minipos? Jakože taky jsem slyšela že jsou skvělé..

modrokakocka

těžko říct… jaké tedy máte zkušenosti? co vás nadchlo? co berete jako problémové v eet pokladnách? zkušenosti si musíme říkat .)

jancek

a tebe trápí nějaký problém s pokladnami? nejvíc je asi to že se zasekávají a musí se restartovat jak já říkám :D ale jinak sou asi docela bez problémů ne?

adelickaa

Koukala jsem se a asi nejspíš koupím tuhle pokladnu https://www.mi­nipos.cz/profi-pokladna-v8/ myslíte že je to v pohodě s ní? díky za rady a zkušenosti.. myslím že by mohla hodně vydržet

jancek

problém je asi možná nejčastější v tom že se hodně lidem seká a dlouho se čeká než pokladna zpracuje účet, ale to je různé. Dle tipu pokladny atd

adelickaa

Tak co? Jak se daří tvé eet pokladně? Nějakou novou zpětnou vazbu máš nebo tak něco? Nedávno jsem četla skvělý článek který říkal že všechny eet pokladny se sekají :D

jancek

pokročili jste někdo v těch eet pokladnách? Má někdo nějaký nový poznatek nebo zkušenost? což?

hanak884

taky by mě to zajímalo která ta pokladna je teda nejvhodnější… teda pokud vůbec nějaká taková existuje.

jancek

je to tak, ale najdou se i pokladny které jsou kvalitní a výkonné ;) ale o tom už tady byla řeč ne? :)

jancek

Hlavně si to pořádně pročti ať víš co kupuješ nebo jim dej vědět a oni ti poradí, jsou v tomhle opravdu bezvadní!!! Nebýt jich, tak dodnes nemám pokladnu :)

modrokakocka

tak eet. ale teď to ústavní soud pozastavil tu třetí a čtvrtou vlnu, ale přece jenom mít v podnikání kvalitní a efektivní pokladnu je potřeba, takže tak :)

jancek

heh tak to uvidím jak tohle všechno dopadne :D ale zdají se být fajn, ještě jsem četl i nějaké recenze tak je asi oslovím