Marketa_Dl

Poradíte nějaký editor (free), pomocí něhož bych mohla dát videu ze svatby slavnostnější ráz?

Potřebuji prosím nějaký editor ( free ), abych mohla dát k videu slavnostnější ráz. Mám video ze svatby a ráda bych dala jako svatební téma s textem a ke konci taky. Nemůžu nic najít. Když jsem našla, bylo to s vodoznakem.

Editor videa ( přidání úvodního tématu svatba a ke konci )

Odpovědi
gecco

Tak si stáhni a nainstaluj třeba Avidemux – http://fixounet­.free.fr/avide­mux/ …
😉

cepice

De facto spolehlivy editor, ktery je free, nenajdes. Jedine nejaky cracknuty.