ě, ř, ů, proč konvertory do txt blbnou?

Žádný konvertor neumí ty české znaky převést normálně. Kdo tedy po mě může chtít odvést kvalitní práci, když kvalita neexistuje? K věci; konvertuji pdf tímto ‚ABC Amber PDF Converter‘ txt, rtf, html, ukládám v ANSI, UNICODE, volím východní jazyky, prostě kombinuji. Přesto je výsledek nedodělaný. Vzorek htm:

Žalmy 70

1 P ednímu z kantor , žalm David v, k p ipomínání.

2 Bože, abys mne vytrhl, Hospodine, abys mi spomohl, posp š.

3 Zahanbeni bu te, a zapy te se, kte íž hledají duše mé; zp t obráceni a v potupu dáni bu te, kte íž se kochají v

nešt stí mém.

4 Zp t obráceni bu te za to, že mne k hanb p ivesti usilují ti, kte íž na mne povolávají: Hahá, hahá.

Tak tohle to nemá být čtení ve kterém bych měl upřít mysl na obsah ale na luštění a postřeh.

Tady tímto by měla vzniknout knížka pro mobil
http://www.mo­bipocket.com/en/Dow­nloadSoft/Pro­ductDetailsRe­ader.asp

Když je pdf v textu ne obrázky, zkopíruji potřebný text do Clipboard a v Notepad se pak ukazuje tak jak mě učili ve škole.
Mezitím co píšu otázku, zkouším poslední možnost a to je
http://conver­tonlinefree.com/PDFToT­XTEN.aspx
a tady to jde.
Vzorek:

1 Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi.

2 Země pak byla nesličná a pustá, a tma byla nad propastí, a Duch Boží vznášel se nad vodami.

3 I řekl Bůh: Buď světlo! I bylo světlo.

4 A viděl Bůh světlo, že bylo dobré; i oddělil Bůh světlo od tmy.

5 A nazval Bůh světlo dnem, a tmu nazval nocí. I byl večer a bylo jitro, den první.

6 Řekl také Bůh: Buď obloha u prostřed vod, a děl vody od vod!

7 I učinil Bůh tu oblohu, a oddělil vody, kteréž jsou pod oblohou, od vod, kteréž jsou nad oblohou. A stalo se tak.

Osekal někdo konvertory tak, aby nepracovaly?
Kdo se v tom vyzná.
A k poslechu vkládám extempore na YS200
http://www.you­tube.com/embed/6ssX2zUG­2YU

a pro zábavu zase
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-znamena-inflangranti-nevim-jestli-to-mam-dobre-napsane

Nejlepší odpověď
Pájo

Hezké, ale ty texty si příště můžete odpustit. Konvertory nikdo neosekal, jen přicházejí ze zahranicí a s českými znaky si zatím neumí dobře poradit (angličtina je prostě nemá). V tom to je, nikdo je neomezuje, ale vyvíjí.