Avatar uživatele
anonym

E.ON -spoluúčast na nákladech ?

Zaplatila jsem nemalou částku elektrikáři za novou elektoinstalaci, revizi a novou rozvodnou skříň. Nechala jsem při té příležitosti instalovat silnější jistič. Veškeré náklady jsem hradila já. Jaké bylo moje překvapení, když jsem obdržela fakturu od E.ON, kde požadují nezanedbatelnou částku za tzv.spoluúčast, která mi připadá poněkud nefér.Máte podobné zkušenosti? Nebo jiné historky s E.On?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, anonym, anonym před 4229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gepik

S el.instalací, revizí a skříní to nemá nic společného, to je tvoje. Platí se za proud navíc, tuším 500 za každý ampér a možná museli posílit vedení na „silnější jistič“ . To si taky mohli nechat zaplatit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Tak to u nás chodí. Kdyby jsi to připojovala jako podnikatel zaplatíš několik desítek tisíc jenom za to že ti to dovolí připojit. Materiál a práce jde mimo tuto částku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Chce to trochu rozepsat jakou spoluúčast. Za silnější hlavní jistič se přirozeně platí a to velice velké částky. Chtělo předem spočítat,
.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

No, jen je mi divné, že tomu říkají spoluúčast na nákladech, když žádné náklady nemají, spíš naopak v budoucnu více na mě vydělají při event. zvýšeném odběru. Asi si představujeme pod pojmem spoluúčast každý něco jiného, nebo nerozumím česky.

před 4228 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Náklady představují peněžní vyjádření opotřebení či spotřebování majetku.

Halt jsi jim to moc opotřebovala.

před 4228 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek