♥♥♥

E-mail. prosím poraďte

Ahoj,
chtěla bych si založit e-mail (od seznamu) taková aby nekončil na @seznam.cz/@e­mail.cz ,ale aby končil např na.: @123.cz ale jak se to má udělat? Díky za odpovedi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Bohužel, tuto službu Seznam neposkytuje.

Další odpovědi
anonym

Jsem laik, ale pokud nenabízí jinou možnost než tam je, tak to nejde. Kdysi šlo na volny.cz vytvořit alias (např: ufo.cz, et.cz apod.), i atlas.cz měl kdysi soudruh.cz, kamarad.cz, mujmail.cz aj. V současnosti nenabízí, ale kdo si jej kdysi zřídil a udržuje v chodu, tak funguje ještě dnes.

briketka10

běž na centrum@cz, je to téměř stejné
Doplňuji:
spletla jsem se promiň
@centrum.cz

anonym

Buď si zakoupit vlastní server s doménou a nainstalovat patřičný mail software.
A nebo zakoupit doménu z webhostingem který podporuje mail → http://wedos.com/

Braník

na seznamu to zdarma nejde,jde to pouze jak psal již 1564,ale je třeba si zakoupit vlastní server s doménou nebo zakoupit jinou doménu
osobně v jedné komunitě takový mail vlastníme,jelikož doménu máme zakoupenou pro společnost.
Braník