Adéla Joon

e-Book cena

Prosím neznáte nějakou hodně levnou čtečku knih ebook prosím sopěchá to

Nejlepší odpověď
ondra07

Většinou hledám přes heureka.cz a teď mi to našlo tuhle čtečku: http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/man­ta-ebook02/
Je za 1500 Kč a disply 7'', 4gb paměť…
Máte jich tam ještě dost, tak se podívejte…

Další odpovědi
led

Ak chcete „hodně levnou čtečku knih“ kúpte si ebook bez wifi pripojenia na internet a rôznych iných príslušenstiev. Stačí vám základná verzia Audio,Ebook,Pic­ture,Video. Môžte ušetriť a dáta si môžte nahrať na SD kartu prípadne cez priložený usb kábel.